Aşı Takibi

asi

Kliniğimizin önceliği; Kedi ve Köpekleri hastalıklardan korumaktır. Kedi ve Köpeğinizin yaşına, sağlık durumuna, ve varsa geçirdiği hastalıklara göre özel olarak hazırlanan aşılama ve beslenme tablosuyla birçok enfeksiyöz ve metabolik hastalıkların önüne geçilebilmektedir. Bazı ırklar çeşitli hastalıklara diğer ırklara göre daha yatkındır. Örneğin Rottewiler ve Doberman ırkı bir köpek KANLI İSHAL hastalığından diğer ırklara göre çok daha fazla etkilenir. 

Ayrıca oluşturulan aşılama tablosunun hayvan sahiplerince takibine gerek bırakmayan SMS BİLGİLENDİRME sistemini kullanmaktayız. Aşı zamanınız geldiğinde cep telefonunuza aşı hatırlatması SMS ile ulaştırılmaktadır.

Koruyucu hekimliği düzenli olarak uygulamak evcil dostlarımızın daha kaliteli bir hayat sürmesine yardımcı olacaktır.

Kliniğimize uğramakta zorluk yaşayan dostlarımızın aşılama, kontroller ve diğer ihtiyaçları için yerlerinde hizmet vermekteyiz ancak unutmayınız ki kliniğimizde aşı öncesi yaptığımız mini check-up dostlarımız için son derece faydalıdır. Bu yüzden aşı için kliniğimizi dostunuzla birlikte ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.


© 2020 Vet322 Veteriner Kliniği Pınar mh. Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı Hilmi Kara Örs Sitesi A Blok No: 42/D 01160 Seyhan, Adana